Error showing flash-object.
HOME  » WEDSTRIJDEN  » Kalender  » A-ploeg

Kalender 

A-ploeg
Team BBC Scheldejeugd Temse A
Klassement

2de landelijke Heren

Ploeg A-ploeg
Coach Van Wauwe Andre
Datum            tijd          thuisploeg                                                  bezoekers                                                       uitslag    accommodatie                           
07/08/2018  21u00 BBC Scheldejeugdtemse  HSE A Panters Baasrode A    Sporthal Temsica
23/08/2018  21u00 BBC Olympia Denderleeuw A BBC Scheldejeugdtemse HSE A    Lecompte
02/09/2018  17u00 BBC Hyundai Wille Hansbeke A BBC Scheldejeugdtemse HSE A    Sporthal Oostbroek
08/09/2018  20u30 Sobabee Zwijndrecht A BBC Scheldejeugdtemse HSE A    Sporthal Zwijndrecht
15/09/2018  20u45 BBC Scheldejeugdtemse HSE A Koninklijke Sint-Niklase Condors A    Sporthal Temsica
22/09/2018  20u45 BC Guco Lier B  BBC Scheldejeugdtemse HSE A     Sporthal Sint Gummaruscollege
06/10/2018  20u45 BBC Scheldejeugdtemse HSE A Horticult Kontich Wolves B    Sporthal Temsica
14/10/2018  15u00 Haselt BT B BBC Scheldejeugdtemse HSE A     Stedelijke Sportschuur Kuringen
20/10/2018  20u45 BBC Scheldejeugdtemse HSE A GSG Aarschot B    Sporthal Temsica
03/11/2018  20u00 BBC Croonen Lommel B BBC Scheldejeugdtemse HSE A     De Souverein Lommel
10/11/2018  20u45 BBC Scheldejeugdtemse HSE A Gembo Borgerhout B    Sporthal Temsica
17/11/2018  20u30 KBBC Zolder A BBC Scheldejeugdtemse HSE A     Sporthal Zolder
24/11/2018  20u45 BBC Scheldejeugdtemse HSE A Clem Scherpenheuvel A    Sporthal Temsica
01/12/2018  20u30 Stevoort BBC A BBC Scheldejeugdtemse HSE A    Sporthal Mariaburcht
08/12/2018  20u45 BBC Scheldejeugdtemse HSE A Soba Antwerpen A    Sporthal Temsica
15/12/2018  20u30 K. VABCO Mol A BBC Scheldejeugdtemse HSE A     sporthal Rozenberginstituut
05/01/2019  20u45 BBC Scheldejeugdtemse HSE A Sobabee Antwerpen A    Sporthal Temsica
12/01/2019  20u30 Koninklijke Sint-Niklase Condors A BBC Scheldejeugdtemse HSE A     Sporthal De Witte Molen
19/01/2019  20u45 BBC Scheldejeugdtemse HSE A BC Guco Lier B    Sporthal Temsica
02/02/2019  18u00 Horticult Kontich Wolves B BBC Scheldejeugdtemse HSE A     Sporthal Sint-Rita
10/02/2019  17u00 BBC Scheldejeugdtemse HSE A Hasselt BT B    Sporthal Temsica
16/02/2019  18u00 GSG Aarschot B BBC Scheldejeugdtemse HSE A     Stedelijke Sporthal Demervallei
23/02/2019  20u45 BBC Scheldejeugdtemse HSE A BBC Croonen Lommel    Sporthal Temsica
03/03/2019  13u30 Gembo Borgerhout B BBC Scheldejeugdtemse HSE A     Sporthal luysbekelaar
09/03/2019  20u45 BBC Scheldejeugdtemse HSE A KBBC Zolder A    Sporthal Temsica
16/03/2019  20u30 Clem Scherpenheuvel A BBC Scheldejeugdtemse HSE A     Sporthal Scherpenheuvel
30/03/2019  20u45 BBC Scheldejeugdtemse HSE A Stevoort BBC A    Sporthal Temsica
07/04/2019  11u15 Soba antwerpen A BBC Scheldejeugdtemse HSE A     Sportschuur Fort VIII
13/04/2019  20u45 BBC Scheldejeugdtemse HSE A K. VABCO Mol A    Sporthal Temsica

 

banner