Error showing flash-object.
HOME  » WEDSTRIJDEN  » Kalender  » B-ploeg

Kalender 

A-ploeg
Team BBC Scheldejeugd Temse B
Klassement 3de Provinciale Heren
Ploeg B-ploeg
Coach De Graef Geert
Datum            Tijd     thuisploeg                                                  bezoekers                                                    uitslag accommodatie                                         
 05/08/2018  15u00  BC Cobras Schoten B  BBC Scheldejeugdtemse HSE B     Sporthal De zeurt
 12/08/2018  15u00  BBC Scheldejeugdtemse HSE B  Basket Club Groot Dilbeek    Sporthal Temsica
 25/08/2018  21u00  Basket Stabroek HSE C BBC Scheldejeugdtemse HSE B      sporthal Attenhove
 08/09/2018  18u30  BBC Scheldejeugdtemse HSE B  KBBC Bavi Gent HSE C    Sporthal Temsica
 15/09/2018  20u30  BBC Wuitens Hamme HSE A BBC Scheldejeugdtemse HSE B      Sporthal De veerman
 22/09/2018  16u00  Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE B  BBC Scheldejeugdtemse HSE B    Sporthal De Witte Molen 
 06/10/2018  18u30 BBC Scheldejeugdtemse HSE B    Onderons Grembergen HSE A    Sporthal Temsica
 13/10/2018  18u30  BBC Scheldejeugdtemse HSE B  Amon Jeugd Gentson HSE C    Sporthal Temsica
 20/10/2018  18u30  BBC Scheldejeugdtemse HSE B  BBC Feninks Futuria Gent HSE B     Sporthal Temsica
 03/11/2018  18u30  BBC Scheldejeugdtemse HSE B  Tigers Evergem HSE A    Sporthal Temsica
 10/11/2018  18u30  BBC Scheldejeugdtemse HSE B  Panters Baasrode HSE C    Sporthal Temsica
 16/11/2018  21u00  Gent-Oost-Eagels HSE B BBC Scheldejeugdtemse HSE B      Sporthal Melle Vogelhoek
 24/11/2018  18u30  BBC Scheldejeugdtemse HSE B  KBBC Upkot Laarne HSE B    Sporthal Temsica
 01/12/2018  18u30  BBC Eksaarde HSE B  BBC Scheldejeugdtemse HSE B    Sporthal De Muylaert
 08/12/2018  18u30  BBC Scheldejeugdtemse HSE B  Basket Meetjesland HSE B    Sporthal Temsica
 15/12/2018  18u15  B.B.C. Zele HSE B  BBC Scheldejeugdtemse HSE B    V.H.V.D
 05/01/2019  18u15  KBBC Bavi Gent HSE C  BBC Scheldejeugdtemse HSE B    Sporthal Neptunus
 19/01/2019  18u00  BBC Scheldejeugdtemse HSE B  Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE B    Sporthal Temsica
 02/02/2019  19u00  Onderons Grembergen HSE A BBC Scheldejeugdtemse HSE B      Sporthal Scheldedreef
 09/02/2019  16u30  Amon Jeugd Gentson HSE C  BBC Scheldejeugdtemse HSE B    Leopoldskazerne
 16/02/2019  18u20  BBC Feniks Futuria Gent  HSE B  BBC Scheldejeugdtemse HSE B    Hekers
 24/02/2019  17u00  Tigers Evergem HSE A  BBC Scheldejeugdtemse HSE B    Gemeentelijke Sporthal evergem
 02/03/2019  20u30  Panters Baasrode HSE C  BBC Scheldejeugdtemse HSE B    Pantershal
 09/03/2019  18u30  BBC Scheldejeugdtemse HSE B  Gent-Oost-Eagels HSE B    Sporthal Temsica
 16/03/2019  16u00  KBBC Upkot Sparta Laarne HSE B BBC Scheldejeugdtemse HSE B      Gemeentelijke Sporthal Laarne
 23/03/2019  18u30  BBC Scheldejeugdtemse HSE B  BBC Wuitens Hamme HSE A    Sporthal Temsica
 30/03/2019  18u30  BBC Scheldejeugdtemse HSE B  BBC Eksaarde HSE B    Sporthal Temsica
 06/04/2019  18u00  Basket Meetjesland HSE B BBC Scheldejeugdtemse HSE B      Valcke Eikenlo
 13/04/2019  18u30  BBC Scheldejeugdtemse HSE B  B.B.C. Zele HSE B    Sporthal Temsica

 

banner